Heikki & Tomi Stand up -Show

HEIKKI & TOMI

STAND UP -SHOW

Täyttä tykitystä huumoria -

HEIKKI & TOMI

STAND UP-SHOW

Tomi Haustolan ja Heikki Viljan -stand up -show’ssa televisiosta tutut Tomi ja Heikki viihdyttävät yleisöä lavalla yhdessä ja erikseen, tarjoten yleisölle ainutlaatuisen kokemuksen, jossa on mukana ripaus vuorovaikutusta. Tämä show rakennetaan tilaisuuden ja yleisön mukaiseksi ollen aina ainutlaatuinen.


Tomi Haustola on stand upin lisäksi kirjoittanut Suurmestari, Stadi vs. Lande ja Noin Viikon Uutiset - ohjelmia ja oli ehdolla ”Vuoden käsikirjoittajaksi” - Venla gaalassa. Heikki Vilja on esiintynyt mm. Possessa, Nelosen stand upissa ja Jukka Lindströmin Sivuhistoria -ohjelmissa.


Tomin mielestä stand up on sellainen josta saa kaikkein hedelmällisimmän jos sitä tekee kaksi koomikkoa yhdessä ja erikseen.


Yhdelle henkilölle 45 min voi olla hieman liian pitkä aika saada setti pysymään hauskana joten tästä saa täyttä tykitystä koko ajalle.


Normaalisti koomikkojen settien pituudet ovat n. 20 - 30 min.


https://youtu.be/dnGnDBcJtEg

https://youtu.be/GIv9_-xMNSk

Stand up

Huumori

Komiikka

Show

Heikki & Tomi

Stand up-Show

Tiedustele esiintyjää

Kerro tarkemmin millaista esiintyjää tai ohjelmaa tarvitset: